Přihlásit přes Facebook

Náramek z chirurgické oceli, korálků a s fialovým měsíčními kameny

Spojili jsme minerální korálky s chirurgickou ocelí a vznikl tento elegantní náramek s fialovým měsíčním kamenem, který dodává lásku, uchovává mladistvý vzhled a zajišťuje klidný spánek. Šíře náramku je 1 cm a délka je různá, dle vámi zvolené velikosti.

299,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Máte rádi chirurgickou ocel a korálky či minerály, tak jako my? Pak vám nesmí chybět tento elegantní náramek z chirurgické oceli s fialovým měsíčním kamenem.

Šířka náramku má 1 cm a délka se odvíjí od vámi zvolené velikosti, dle vašeho zápěstí. Řetízek je ručně vyrobený z nerezových kroužků 316L a ze stejného materiálu je také zapínání. Uvnitř náramku jsou matné, skleněné korálky a prostředek zdobí fialový měsíční kámen.

Měsíční kámen: Přitahuje lásku, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

2 ks

Datový list

Materiály
Chirurgická ocel (nerez 316L)
Měsíční kámen, skleněná matná
Barva
Průhledná s fialovým středem

Další zajímavé produkty