Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek PNEU

V jednoduchosti je krása a i tom jsme v Padoki přesvědčeni, tento náramek z paracordu PNEU, může zaujmout milovníky aut jak už o tom svědčí vzorek pneumatiky, který jsme přenesli do toho originálního náramku.

Velikost
269,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Jsi milovník aut a spálené gumy z pneumatik? Dej to všem najevo, tímto originálním náramkem z paracordu PNEU. Vzorek pneumatiky, můžeš mít vždy při sobě na svém zápěstí, který bude zdobit tvůj outfit. Paracord náramek PNEU má jednoduchý, ale zajímavý vzor, který je lehký, odolný a velmi pohodlný. V případě nouze, si sním můžeš odtáhnout i své auto. :D

Někdy se můžeš dostat do situace, kdy potřebuješ nutně kus pevného provazu. Po rozmotání náramku PNEU, získáš dvoumetrovou padákovou šňůru, která má nosnost až 250 Kg. Padákovou šňůru je možné použít například k nějakému úvazu pro zpevnění, jako nosič nebo jej můžeš využít, jako nouzové škrtidlo, při krvácejícím poranění. Paracord má skutečně mnoho využití, proto jej využívají také v armádě. 

Šírka paracord náramku PNEU jsou 2 cm. Pro snadné a odolné zapínání, jsme použili zahnutý plastový trojzubec. Díky těmto komponentům, je možné se s náramkem koupat, sportovat, spát či jej dlouhodobě nosit. Což u některých našich speciálních edic, jako je například DRAGON GOLD nebo SAMURAI GOLD není možné, aby nedošlo k poškození či k poranění.

Celková délka se odvíjí od vámi vybrané velikosti. Aby náramek správně seděl a dělal vám radost, neměl by být moc volný ani těsný. Níže se podívejte, jak vybrat správnou velikost náramku a jak si správně změřit zápěstí. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

2 ks

Datový list

Materiály
Paracord (padáková šňůra)
Spona (plast)

Další zajímavé produkty