Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek ZIP mouth

Náramek z paracordu ZIP MOUTH má snadné zapínání, díky plastovému zalomenému trojzubci. Výhodou tohoto typu paracord náramku je, že se sním můžete pohodlně koupat i spát či dokonce sportovat. Nezapomeňte si zvolit správnou velikost.

Velikost
319,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Paracord náramek ZIP MOUTH, vystihuje pletený vzor. Zazipovaná pusa, to je to, co v náramku vidíme. Ideální volba, pro dlouhodobé a pohodlné nošení. Díky plastové sponě, kterou můžete znát z batohů a padákové šňůra, je náramek vodě odolný a nemusíte se obávat rezivění. ZIP MOUTH vypadá dobře, jako originální módní doplněk, ale lze jej využít i v nouzi.

Po rozmotání náramku, získáte téměř dvě dvoumetrové padákové šňůry, které dosahují nosnosti až 250 Kg. Padákové šňůry je možné využít v nouzi například v přírodě či turistice, když se vám přetrhne tkanička nebo potřebujete škrtidlo, či dokonce dlahu, atd.. Více využití paracordu, naleznete v našem článku.. 

Šírka tohoto paracord náramku ZIP MOUTH je 2,5 cm a disponuje snadným zapínáním formou zahnutého trojzubce z odolného plastu. Díky materiálu, je možné se s náramkem i koupat. Materiál se nijak po namočení neroztahuje a drží tvar. Přesto doporučujeme se s jakýmikoliv náramky koupat ve slané vodě.

Celková délka se odvíjí od vámi zvolené velikosti. Dbejte na výběr správné velikosti, aby vám náramek dělal radost a pravidelně jste jej nosili. Níže se můžete dozvědět, jak správně vybrat velikost náramku. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

2 ks

Datový list

Materiály
Paracord (padáková šňůra)
Spona (plast)

Další zajímavé produkty