Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek TripleColor

Paracord náramek TripleColor nabízí spojení tří barev dohromady. Tento elegantní vzhled zaujme jak muže, tak i ženy. Jeho šířka je 1,3 cm, proto může zdobit ruku i nějaké krásné dámy. 

Velikost
369,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Náramek z paracordu TripleColor může zaujmout i ženy. Jde o tenký náramek s nastavitelnou velikostí, který vypadá elegantně se správně sladěným outfitem. Tento typ paracord náramku je spletený třemi barvami pomocí speciálních uzlů. Mnozí zákazníci i my, v případě nouze, paracordový náramek rozpleteme.

Po rozmotání náramku, získáte totiž tři metr a půl dlouhé padákové šňůry, které mají nosnost až 100 Kg. Padákové šňůry je poté možné využít k výrobě provizorní dlahy, jako nosič či jako nouzovou tkaničku do bot. 

Jak jsme již zmiňovali, náramek z pracordu TripleColor je vhodný i pro ženy, jak svým vzhledem tak rozměrem. Jeho šířka je totiž 1,3 cm. Pro elegantnější vzhled, jsme paracord náramek vylepšili o posuvnou sponou, která se upevňuje pomocí šroubku.

Celková délka se odvíjí od vámi vybrané velikosti. Aby vám náramek dělal radost a nosili jste jej, musí vám správně na ruce sedět. Náramek by neměl být moc volný ani těsný. Proto nepodceňte výběr správné velikost. Níže si můžete prohlédnout, jak správně vybrat velikost PADOKI náramku. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

2 ks

Datový list

Materiály
Paracord (padáková šňůra)
Spona (mosaz, pokov)

Další zajímavé produkty