Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek SAMURAI GOLD

Stále se snažíme vytvářet speciální a originální paracord náramky! Jednou z novinek je nyní SAMURAI GOLD, který přichází po tak oblíbeném DRAGON GOLD. Nyní jsme spojili v náramku z paracordu černou a zlatou, pletenou v samurajské stylu, který zdobí samurajský korálek z mosazi.

Velikost
439,00 Kč
Vč. DPH
Pouze jeden kus skladem
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Hledáš výjimečný módní doplněk? I my hledali, ale nenašli. Proto jsme přišli se speciální edicí náramků z paracordu. Nyní vám představujeme SAMURAI GOLD s nerezovou sponou. Zbožňujeme páracord náramky, nejen kvůli vzhledu, ale i kvůli praktičnosti.

Po rozmotání náramku, získáte dvě dvoumetrové padákové šňůry, které mají nosnost až 250 Kg. Padákové šňůry můžeš využít k výrobě přístřešku, jako nosič či jako tkaničku do bot. Nápomocná může v nouzi být i spona, která je z nerezového materiálu. 

Šírka paracord náramku SAMURAI GOLD je 1,3 cm a disponuje nerezovou sponou, která se upevňuje pomocí šroubku. Celková délka se odvíjí od vámi vybrané velikosti. Aby náramek správně seděl, neměl by být moc volný ani těsný. Níže se můžete dozvědět, jak správně vybrat velikost náramku. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

1 ks

Datový list

Materiály
Korálek Samurai (Mosaz)
Paracord (padáková šňůra)
Spona (Nerez 304)
Barva
Zlatá
Černá

Další zajímavé produkty