Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek Black SPARTAN

Další speciální edice paracord náramku s helmou Spartana v černo hnědém provedení. Pro maximální pohodlnost a variabilitu, disponuje náramek z paracordu posuvnou sponou. 

Velikost
439,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Cítíš se jako válečník? Dej to všem najevo speciálním náramkem z paracordu Black Spartan. Náramek je v černém provedení s hnědými uzly po stranách, s helmou válečníka. Aby byl paracord náramek, co nejvíce pohodlný, vyzbrojili jsme jej nastavitelnou sponou. Náramek nemusí sloužit pouze jako módní doplněk.

Po rozmotání náramku, získáte dvě téměř dvoumetrové padákové šňůry. Jednu hrubší (4mm) a jednu tenčí (2mm), které mají vysokou nosnost. Padákové šňůry můžete využít k výrobě přístřešku, jako nosič či jako nouzové tkaničku do bot. 

Šírka tohoto paracord náramku Black Spartan je 1,3 cm a disponuje nastavitelným zapínáním formou šroubu. Díky materiálu, je možné s náramkem i sportovat či spát, protože je pohodlný a nemá, velkou vystouplé části, jako například DRAGON GOLD. Avšak musíte počítat s rychlejším opotřebením komponentů (helma a spona).

Celková délka se odvíjí od vámi vybrané velikosti. Aby náramek správně seděl, neměl by být moc volný ani těsný. Níže se můžete dozvědět, jak správně vybrat velikost náramku. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

3 ks

Datový list

Materiály
Helma (Měď, nástřik: staro-stříbro)
Paracord (padáková šňůra)
Spona (Mosaz)
Barva
Zlatá, vínová

Další zajímavé produkty