Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek Gold Dragon

Speciální edice našich Paracord náramků ve verzi Dragon GOLD. Spona je variabilní a je možné si náramek povolit, či utáhnout. Barva náramků je zlatá s vínovou, propletena speciálními uzly. 

Velikost
439,00 Kč
Vč. DPH
Pouze jeden kus skladem
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Hledáš náramek, který vypadá stylové a originálně? Rozhodně Paracord Dragon Gold, mezi takové náramky můžeme zařadit. Náš náramek z paracordu zdobí hlava draka s vystouplými rohy. Pro, co největší pohodlnost a variabilitu, jsem náramku přidali posuvnou sponu, která disponuje třemi velikostmi.

Zapínání a hlava draka je z mosazi s nerezovým postřikem. Náramek z paracordu Dragon Gold, je spletený ze zlaté a vínové paracordové šňůry. 

Po rozmotání náramku, získáte dvě dvoumetrové padákové šňůry, které mají nosnost až 250 Kg. Padákové šňůry můžeš využít k výrobě přístřešku, jako nosič či jako tkaničku do bot. 

Šírka tohoto náramku je 1,3 cm a délka se odvíjí od velikosti zápěstí a zvolené velikosti náramku. Nedoporučujeme se s náramkem koupat, spát ani sportovat. Mohly by se poškodit rohy draka a můžete se poranit.

Pokud máte zájem o tento paracord náramek v jiném barevném provedení, stačí nás kontaktovat a my vám jej na vaše přání vyrobíme. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI


1 ks

Další zajímavé produkty