Přihlásit přes Facebook

Paracord náramek Cobra

Modro černý paracord náramek s tzv. batohovým zapínáním, pro snadnější manipulaci a odolnosti vůči rezavění. Díky tomu je také možné se s náramkem například koupat. Můžete jej tak nosit celý den. Náramek z paracordu je na ruce příjemný a jeho šíře je 2,3 cm. V případě zájmu v jiném barevném provedení, nás kontaktujte.

Velikost
299,00 Kč
Vč. DPH
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

Hledáš pořádný náramek, bez třpytek, příjemný na ruce, dobře vypadá a v případě nouze ti i pomůže? Pak se ti bude líbit paracord náramek Cobra. Náramek z pracordu nemusí sloužit pouze jako módní doplněk, ale pokud jste příznivci outdooru a turistiky, možná vám takový náramek pomůže v nouzi.

Po rozmotání náramku, získáte dvě dvoumetrové padákové šňůry, které mají nosnost až 250 Kg. Padákové šňůry můžeš využít k výrobě přístřešku, jako nosič či jako tkaničku do bot. 

Šírka tohoto paracord náramku Cobra je 2,3 cm a disponuje snadným zapínáním formou přezky z kvalitního plastu. Díky materiálu, je možné se s náramkem i koupat. Materiál se nijak po namočení neroztahuje a drží tvar. Avšak není vhodné se sním koupat ve slané vodě.

Celková délka se odvíjí od vámi vybrané velikosti. Aby náramek správně seděl, neměl by být moc volný ani těsný. Níže se můžete dozvědět, jak správně vybrat velikost náramku. 

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

XXS – 15 cm

XS – 16 cm

S – 17 cm

M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

L – 19 cm

XL - 20 cm 

XXL 21 cm

Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

2 ks

Datový list

Materiály
Padáková šňůra (Paracord)
Zapínání (plastový trojzubec)

Další zajímavé produkty