Přihlásit přes Facebook

Náramek z korálků - Sluneční kámen

Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete. Předností tohoto náramku je sluneční kámen, díky jeho vlivu mizí strach a odhání negativní myšlenky. 

Velikost
249,00 Kč
Vč. DPH
Pouze jeden kus skladem
 

Při nákupu nad 1800 Kč, doprava ZDARMA

O náramku

náramek z korálků je ručně vyrobený z kvalitních korálků a komponentů a je jediným kusem na našem e-shopu

- použitý materiál je vždy od ověřených dodavatelů

- korálky navlékáme na elastické vlákno, které je přizpůsobivé a zároveň velmi pevné

- náramek Vám odešleme v jutovém pytlíčku nebo si můžete zakoupit dárkovou krabičku

velikost si zvolíte podle obvodu Vašeho zápěstí – Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

Použité minerální korálky tohoto náramku

·  Praskaný křišťál

·  Syntetický tyrkys s perletí

· Chalcedon neboli dračí achát

·  Sluneční kámen

·  Mookait

Význam a účinky minerálních korálků

Křišťál: nás ochraňuje před vším zlým a negativním, povzbuzuje naši psychiku, samostatnost a pomáhá k sebezdokonalení. Je to velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje a uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním, harmonizuje  a odstraňuje bloky. Zvyšuje naše duchovní síly. Čistí a chrání naši auru.

Mookait: Je zvláštní druh jaspisu původem z Austrálie v barvě připomínající horkou kávu se smetanou. Přináší nám odpočinek a relaxaci jakou pociťujeme u hrnku dobré kávy. Dodává nám vnitřní klid a uklidnění myšlenek, které si potřebujeme utřídit.

Tyrkys: Vyrovnává mužskou a ženskou energii, neutralizuje elektromagnetický smog, dodává nám sílu, uklidňuje řečníky před projevem na veřejnosti, podporuje kreativitu. Přináší nám vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství.

Chalcedon: Vyhání strach, deprese, hysterii a smutek a mění je v radost. Rozhání iluze a fantazie, podporuje klidné a pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí ve všech podnicích.

Sluneční kámen: Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do našich domovů. Vnáší do života radost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí nás nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru.

Náš TIP k výběru správné velikosti náramku

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti:

·                   ·  XXS – 15 cm

·                   · XS – 16 cm

·                   · S – 17 cm

·                   · M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti:

·   L – 19 cm

·  XL - 20 cm 

·  XXL 21 cm

 Pokud se stane, že Vám zvolená velikost nevyhovuje, nezoufejte, náramek vám rádi dle Vašich potřeb upravíme. Volba správné velikosti je popsána v článku Jak zvolit správnou velikost náramku PADOKI

1 ks

Další zajímavé produkty