Přihlásit přes Facebook
Jak vybrat velikost náramku PADOKI - Jak na to

Náramek si vybíráš, protože jej chceš nosit a proto prosím nepodceň výběr správné velikosti. Mnohdy se tak stává, že si zakoupíš nádherný náramek, ale kvůli špatné velikosti jej nebudeš nosit, což je velká škoda a "vyhozené peníze". Náramek by měl splynout s tvým zápěstím a měl by být pohodlný, už jen s pocitem pohodlnosti při jeho nošení navíc účinky použitých minerálů zvýšíš.

Vybrat správnou velikost je snadné, pokud máš doma krejčovský metr, vezmi jej a obtoč si ho kolem zápěstí tak, aby byl napevno, ale aby tě neškrtil. Na žádnou vůli náramku prosím předem nemysli, při jeho výrobě na to myslíme my.

Nemáš krejčovský metr? Nevadí, vezmi si kus provázku (tkanička, kus látky, drátek, pásek, atd..), obtoč jej natěsno kolem svého zápěstí, opět platí pravidlo, nesmí se zařezávat a nesmí být moc volný. Zvolenou délku provázku přilož k pravítku, svou velikost si zapamatuj či zapiš a hurá k objednávce.

Vybíráš náramek jako dárek?

Chceš koupit náramek jako dárek a neznáš správnou velikost? Mám pro tebe radu, vyber velikost univerzální v našem eshopu je to velikost XS  u dámského náramku velikost L u pánského náramku. Připiš do poznámky, že se jedná o dárek, a kdyby náhodou velikost nesedla, zdarma ji ráda upravím.

Naše velikosti PADOKI náramků: 

Standartní obvod dámského zápěstí jsou velikosti (Nejprodávanější dámská velikost je XS -16 cm):

  • XXS – 15 cm
  • XS – 16 cm
  • S – 17 cm
  • M – 18 cm

Standartní obvod pánského zápěstí jsou velikosti (Nejprodávanější pánská velikost je M a L 18-19 cm):

  • M – 18 cm
  • L – 19 cm
  • XL - 20 cm 
  • XXL 21 cm

Chybí vám nějaká velikost v našich tabulkách?

Nevadí, i s tím počítáme. Protože většinu náramků na ruku vyrábíme sami, je možné udělat "náramek na míru". Stačí nás kontaktovat a my vám náramek upravíme nebo vyrobíme na vaše přání a velikost.

Upravit velikost náramků, lze skoro u všech našich produktů, kromě některých náramků z chirurgické oceli. 

K čemu je nám obvod zápěstí?

Obvod zápěstí je důležitý údaj, díky které je možné koupit náramek správné velikosti. Délka náramku by měla být vždy větší než obvod zápěstí, aby byl pohodlný na ruce a nijak vám nevadil. Námi udávané velikosti náramků, už počítají s určitou volností a pohodlností. Pokud si vyberete například velikost XS - 16 cm, nebude náramek přesně na velikost zápěstí 16 cm, ale bude mírně volnější, aby byla zajištěna pohodlnost.

U náramků z minerálů a korálků, je to trochu jinak. Zde se počítá s tím, že náramek padne přímo na ruku. Díky tomu, že je náramek z minerálů a korálků navlečen na dvojité elastické vlákno (Polyesterové vlákno) je náramek pružnější a přizpůsobí se vaší velikosti. Tento typ náramků se nosí obeplejší a neměl by moc sjíždět na ruce.

Co dělat, když si objednám špatnou velikost náramku?

Při výběru správné velikosti náramku, dbejte našich pokynů, protože chápeme, že musí být nepříjemné, když se těšíte na nějaký módní doplněk, ale ten bohužel přijde ve špatné velikosti a vy tak budete muset, náramek buď vrátit nebo vyměnit, což je poměrně zdlouhavý proces, i když se snažíme vše vyřídit okamžitě. Nedej bože, že by šlo  o dárek.

V případě, že vám náramek nesedí, nemusíte mít obavy. Rádi vám jej vyměníme a společně se dopátráme ke správné velikosti. Co proto udělat? Kontaktujte nás a předem si projděte naše instrukce v sekci "Reklamace a vrácení zboží". Poté se vám nejpozději do 24 hodin ozvě někdo, kdo s vámi vše dokončí a poradí.