Přihlásit přes Facebook
Kdy mohu zboží očekávat?

Doba dodání je dle obchodních podmínek 1-3 pracovní dny, nicméně pokud se jedná o zboží na přání či s úpravou, pak je doba dodání smluvena při objednávce. Zboží, které máme skladem odesíláme obratem po zaplacení, můžete jej očekávat do druhého dne od zaplacení.

Jaká je cena za dopravné a balné?

Využíváme k odesílání zboží nejspolehlivějšího dopravce, a to Zasilkovna.cz, která má výdejní místa po celé ČR s cenou  69 Kč. Zásilkovna nabízí také možnost výhodného a oblíbeného doručení až domů s cenou 99 Kč.

Jakou formu plateb nabízíme?

Přijímáme pouze platbu předem, a to na náš bankovní účet. Po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací email s platebními údaji a variabilním symbolem, pod kterým se nám vaše objednávka spáruje s platbou, proto dbejte na to, aby VS byl správně zadán. Vyhnete se tak tomu, že by se odeslání zboží zpozdilo. Po zaplacení vás bude kontaktovat emailem Zásilkovna.cz, ve které obdržíte sledovací číslo a veškeré informace o vašem zboží, včetně jeho dodací lhůty do vámi vybraného výdejního místa.

Co dělat když mi nesedí velikost?

Neodhadla jste velikost správně? Nic se neděje, napište nám na náš email info@padoki.cz, společně velikost doladíme. Zboží nám k úpravě můžete zaslat opět pomocí Zásilkovna.cz na vlastní náklady a my vám velikost upravíme. 

Dopravné za úpravu produktů si zákazník hradí dle obchodních podmínek***

Je možné zboží vrátit či reklamovat?

Ano, zboží je možné vrátit a to dle zákonem dané lhůty nejpozději do 14 dní od převzetí zásilky k tomuto účelu prosím využijte online formulář, který naleznete na našem eshopu.

Je možné využít službu osobního vyzvednutí?

Tuto službu prozatím nenabízíme, nicméně dámský sortiment je vždy pouze po jednom kuse. Zboží zasíláme ihned po zaplacení, takže jej můžete obdržet i druhý den po uhrazení částky na náš účet.

Co dělat když mi zboží po zaplacení stále nedorazilo?

Nejprve prosím zkontrolujte variabilní symbol a číslo účtu, zda je vše zadáno shodně s fakturačními údaji. V případě, že jste udělali chybu při zadávání VS, pak nás prosím kontaktujte, my vaši platbu dohledáme a spárujeme, aby mohla být zásilka ihned odeslána.