Přihlásit přes Facebook

Každý máme představu o své dokonalosti stejně tak jako každý kus náramku, šperku, růžence, náhrdelníku či čehokoliv co na našem e-shopu najdete. Stejně jako každá minerální kulička je originální, stejně tak tvoříme naše produkty. Všechny jsou vyrobeny z přírodních a kvalitních materiálů, aby podtrhla originalitu každého jedince.

Nevěnujeme se esoterice, nejsme bohové, neobjímáme stromy a ani nevyvracíme působení minerálních kamenů, jsme rozlítaná rodina, která se k navlékání a tvoření dostala jako čistá rána z nebe, proto také naše tvorba je vždy originální, dělána s láskou a nabitá pozitivitou.

Kdo jsme?

Tři různé povahy, tři osobnosti, dvě pohlaví, tři různá znamení, tři úhly pohledu na originalitu, tři názory na dokonalost, tři věkové kategorie a tři jména tvoří PADOKI.

  • PAtrik – preciznost, dokonalost, zaměřenost na detail, klid – to je základní stavební kámen tohoto e-shopu, bez něj byste si nemohli zakoupit žádný produkt, bez něj by neexistovalo PADOKI, bez něj by náramky, korálky, růžence ani žádné další naše šperky nenašli svého majitele.
  • DOminik – perfekcionizmus, spontánnost, divokost – to je nejmladší korálek tohoto eshopu, ale také ten nejpotřebnější bez něj by nedošlo ke zrození myšlenky.
  • KIki – originalita, fantazie, kreativita, nekonečná studna nápadů – to je uzlíček, který uzavírá nejen název PADOKI, ale také rodinný kruh, ve kterém každý má své místo.

Proč nakoupit v PADOKI?

  • Všechny produkty jsou ručně vyráběny, a to s láskou
  • Dbáme na kvalitu, a proto u nás nenatrefíte na nekvalitní materiál
  • Produkty odesíláme ihned po uhrazení částky na náš účet

V neposlední řadě každý kus korálkových náramků je originální na našem eshopu není možné z dámského sortimentu zakoupit více než jeden kus dámského korálkového náramku. Proč? Každá žena je dokonalá, a proto si zaslouží mít korálkový náramek, který žádná jiná nemá. Náramek z PADOKI si zaslouží, aby byl jen její. Představa toho, že každá žena na světě má něco, co žádná jiná nemá a může „to“ nosit na své ruce, je cílem tohoto projektu.

Na otázku, Kde jsi ho koupila? již s klidem, můžeš odpovědět „Koupila jsem ho v PADOKI, ale tenhle už tam neseženeš. Každý dámský náramek z korálků a minerálů, je vyroben pouze jednou a jeho majitelka může být jen jedna a tou jsem já.“