Přihlásit přes Facebook

Nejnovější články

Náramky z minerálů

Náramky z minerálu jsou v posledních letech, čím díl více oblíbenější. I my je zbožňujeme, jelikož minerály vypadají nejen velmi hezky, ale navíc mnohé jsou spojovány s nějakou symbolikou. Prodejců s náramky z minerálů je skutečně nespočet a každý by měl nabízet originální kousek. My si na tom zakládáme, proto také PADOKI náramky z minerálů vyrobeny pouze jednou. Jakmile si najde svou majitelku či majitele, nikdy jej znovu nevyrobíme.

 

Všechny náramky z minerálu vyrábí ručně sami a vždy pouze z kvalitních a originálních materiálů. NENAKUPUJEME na čínských tržištích, kde jsou k nalezení sice levné kousky, které však bohužel barví, nejde o originální minerály a jsou velmi kazové. Zakládáme si na kvalitě, ne na kvantitě, proto vždy volíme osvědčené prodejce, kteří si svou kvalitu ověřují, i když s o něco vyšší cenou.

Aktivní filtry

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou bílé korálky jadeitu, který je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.