Přihlásit přes Facebook

Nejnovější články

Náramky z minerálů

Náramky z minerálu jsou v posledních letech, čím díl více oblíbenější. I my je zbožňujeme, jelikož minerály vypadají nejen velmi hezky, ale navíc mnohé jsou spojovány s nějakou symbolikou. Prodejců s náramky z minerálů je skutečně nespočet a každý by měl nabízet originální kousek. My si na tom zakládáme, proto také PADOKI náramky z minerálů vyrobeny pouze jednou. Jakmile si najde svou majitelku či majitele, nikdy jej znovu nevyrobíme.

 

Všechny náramky z minerálu vyrábí ručně sami a vždy pouze z kvalitních a originálních materiálů. NENAKUPUJEME na čínských tržištích, kde jsou k nalezení sice levné kousky, které však bohužel barví, nejde o originální minerály a jsou velmi kazové. Zakládáme si na kvalitě, ne na kvantitě, proto vždy volíme osvědčené prodejce, kteří si svou kvalitu ověřují, i když s o něco vyšší cenou.

Aktivní filtry

389,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou korálky syntetického tyrkysu s perletí, které uklidňují řečníky před projevem na veřejnosti a podporuje kreativitu. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.

299,00 Kč

Předností tohoto náramku je přívěsek růže z chirurgické oceli. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.  

389,00 Kč

Předností tohoto náramku je mosazná korunka a korálky z fialového měsíčního kamene, který přitahuje lásku a zajišťuje klidný spánek. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.  

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou pozlacené korálky shamballa, které jsou spojovány s optimismem, sílou vůle a sebevědomím. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou korálky howlitu, který přináší pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete. 

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou bílé korálky jadeitu, který je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.