Přihlásit přes Facebook

Nejnovější články

Náramky z korálků

Hledáte originální náramky z korálků? U PADOKI si rozhodně vyberete. Korálkové a minerální náramky mohou váš outfit okořenit. Navíc, když většina minerálů má například léčivé účinky nebo mají nějaký význam, jsou náramky o to vzácnější.

Vyberte si svůj korálkový náramek dle vkusu a outfitu. Všechny naše náramky z korálků a minerálů jsou originální a po prodeji, již nikdy stejný nevyrobíme.

Aktivní filtry

389,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou korálky syntetického tyrkysu s perletí, které uklidňují řečníky před projevem na veřejnosti a podporuje kreativitu. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.

299,00 Kč

Předností tohoto náramku je přívěsek růže z chirurgické oceli. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.  

389,00 Kč

Předností tohoto náramku je mosazná korunka a korálky z fialového měsíčního kamene, který přitahuje lásku a zajišťuje klidný spánek. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.  

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou pozlacené korálky shamballa, které jsou spojovány s optimismem, sílou vůle a sebevědomím. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.

399,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou korálky howlitu, který přináší pocit klidu a úlevy a je tak vhodný při meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při zklidnění během stresové situace. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.