Přihlásit přes Facebook

Nejnovější články

Náramky na ruku

K dokonalému outfitu, rozhodně patří módní doplňky. PADOKI vyrábí náramky na ruku, které rozhodně váš outfit vyšperkují. Sledujte naše novinky nebo nás sledujte na sociálních sítích, kde pravidelně přispíváme a informuje a nových kouscích.

Naleznete u nás náramky na ruku z minerálů, chirurgické oceli, paracordu a pomalu rozšiřujeme i sekci s koženými náramky.

Aktivní filtry

389,00 Kč

Předností tohoto náramku jsou korálky syntetického tyrkysu s perletí, které uklidňují řečníky před projevem na veřejnosti a podporuje kreativitu. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.

299,00 Kč

Předností tohoto náramku je přívěsek růže z chirurgické oceli. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.  

389,00 Kč

Předností tohoto náramku je mosazná korunka a korálky z fialového měsíčního kamene, který přitahuje lásku a zajišťuje klidný spánek. Každý kus korálkového náramku na našem eshopu je jen jednou, a proto si zvolte svou velikost a dlouho neotálejte s rozhodováním, stejný u nás už nenajdete.